X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
.: برق قدرت و تازه های برق و الکترونیک :.
خبر, اختراعات,مقاله,کتاب, جزوه...
بانک اطلاعات واخبار برق و الکترونیک


بازدید : مرتبه
تاریخ : سه‌شنبه 5 اسفند‌ماه سال 1393
همکاری دانشگاه Politècnica de Catalunya در اسپانیا و شرکت Eolgreen منجر به طراحی و ساخت پایه های روشنایی ترکیبی با استفاده از انرژی باد و خورشید گردید.

 

 

 

 

ارتفاع این پایه ها معادل 10 متر ( 32.8 فوت) و سستم روشنایی آن توسط LED می باشد. جنس پره های توربین بادی در بالای چراغ از نوع کامپوزیت بوده و تولید برق با سرعت حداقل باد در حدود 1.7 متر بر ثانیه (5.6 ft) می باشد.

حداکثر توان خروجی با سرعت توربین بین 10 تا 200 دور در دقیقه (RPM) در حدود 400 وات می باشد.

  ارتفاع این پایه ها معادل 10 متر ( 32.8 فوت) و سیستم روشنایی آن توسط LED می باشد. جنس پره های توربین بادی در بالای چراغ از نوع کامپوزیت بوده و تولید برق با سرعت حداقل باد در حدود 1.7 متر بر ثانیه (5.6 ft) می باشد.

حداکثر توان خروجی با سرعت توربین بین 10 تا 200 دور در دقیقه (RPM) در حدود 400 وات می باشد.

 

 

 

توربین نسل بعدی این سیستم فقط برای سرعت 10 تا 60 دور در دقیقه حدود 100 وات خواهد بود.

 

 

بخش پانل های خورشیدی این پایه های روشنایی 100 وات بوده و شار نوری چراغ های LED از نوع فیلیپس بین 3500 تا 4000 لومن می باشد. همچنین از یک باتری لیتیوم فسفات آهن که می تواند قدرت کافی را برای ذخیره سازی انرژی تا 3.5 شب در یک پروسه شارژ شدن تامین نماید.

 

 

 

 

همچنین این چراغ ها می توانند به صورت off-grid نصب گردند و در گروههای 99 تایی از طریق باند UHF در هر 30 دقیقه اطلاعات را به سامانه راهبری ارسال نمایند تا مشکلات فنی پدید آمده در چراغ ها را توسط اپراتورهای فنی برطرف نمایند.

 

مترجم و منبع : شهرام مرادی
داغ کن - کلوب دات کام طبقه بندی:
ارسال توسط حامد مخملی
داغ کن - کلوب دات کام
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی